Про Effecttour

Торгова марка “Effecttour” – це сфера послуг та розваг. Ми влаштовуємо тематично-екскурсійні видовища визначними місцями старовинного міста Львова.

Ми практикуємо тематичні екскурсії, тому що прагнемо, щоб наші клієнти опинилися у фантастично-містичному вимірі, мов у чарівному світі чи віртуальній реальності. Ми прагнемо відволікти наших поважних клієнтів від буденних проблем і забезпечити незабутній ефект відпочинкового туру.

Ще з дитинства не раз ми читали та захоплювалися оповіданнями та казками, і наші дитячі вушка із задоволенням вхоплювали кожне почуте та прочитане слово. Не раз у нас під час відвідин театру чи кінопалацу виникало палке бажання опинитись поруч з улюбленим персонажем та стати учасником неймовірно продуманого сюжету. Історії та легенди завжди надихали нас творити. Таке відчуття Ви матимете змогу пережити, побачити на власні очі та відчути в реальному часі. З радістю матимуть за честь занурити Вас в фантастичний світ наші професійно навчені екскурсоводи та актори, які люблять і добре знають свою справу. Саме тому ми прагнемо передати історію Львова у вигляді театралізованих екскурсій з тематичними персонажами. З Effecttour Ви опинитесь у казці!

Опинись у казцi з Effecttour!